شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی همه چی اینجاست به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت همه چی اینجاست هنگام استفاده از پروفایل شخصی در همه چی اینجاست و سایر خدمات ارائه شده توسط همه چی اینجاست به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات همه چی اینجاست است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین همه چی اینجاست از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های همه چی اینجاست منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های همه چی اینجاست تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات همه چی اینجاست اقدام کند. همچنین از آنجا که همه چی اینجاست یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

مرجوع کالا

کاربر گرامی به دلیل اینکه ما به انتخاب و سفارش شما عزیزان محصول رو از برند تهیه و ارسال میکنیم و پروسه تحویل کالا زمان بر میباشد . امکان برگشت محصول یا همان مرجوع کالا را نداریم.
اما در صورتی که جنس شما دارای ایراد (مغایرت جنس ارسال شده با جنس خریداری شده و یا صدمه دیدن جنس) برگشت جنس امکان پذیر میباشد.

قوانین مرجوعی کالا

مرجوعی در همه چی اینجاست مشخص است، از زمانی که کالا به دست شما می‌رسد 24 ساعت فرصت دارید (با تماس بگیرید) خرابی، یا عدم تطابق کالا با مشخصات یا به ما اطلاع بدین، کالا را به شکل صحیح، در بسته‌بندی خود پست ، همراه با برچسب پستی  و کد مرجوعی، بازگردانید. کارتن بسته پستی حتما باید ارسال کنید تا در صورت معیوب بودن جنس بشه از اداره پست پیگیری کرد

بسته بندی و فاکتور

همه محصولات سایت همه چی اینجاست اورجینال و از خود برند تهیه میشه اما به علت طولانی بودن راه 90٪ محصولات بدون کارتن اصلی و اتیکت عرضه میشود و سفارش شما در سایت به عنوان فاکتور شما حساب میشود و هیچ گونه فاکتور چاپی برای مشتری ارسال نمیشود .همه محصولات با بسته بندی استاندارد پستی ایران بسته بندی و ارسال میشود.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات همه چی اینجاست استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به همه چی اینجاست ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که همه چی اینجاست به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

شماره تلفن همه چی اینجاست

توجه داشته باشید که شماره 30002558209419  تنها شماره‌‌ ای است که همه چی اینجاست از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند.

این شماره 02191300427  تنها شماره ای است که همه چی اینجاست با ان تماس میگیرد

خسارت در هنگام حمل و نقل
همه چی اینجاست همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و همه چی اینجاست تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.