0

10 مورد از بهترین حسابهای اینستاگرام با تمرکز بر معرفی ساعت مچی

ساعت مچی
بازدید 18

مردم اغلب می گویند اینستاگرام پنجره ای برای روح فرد است – هنگام مشاهده گالری تاسف برانگیز کیم کارداشیان از عکس های سلفی اش ، تمایل دارم موافق باشم. یک برنامه اجتماعی مورد علاقه مردم جهان که کاربردهای خود را دارد – عمدتا ساعت هایی با کیفیت بالا برای برآوردن تمام خواسته های مورد نیاز شما. ساعتRolex Submariner ممکن است قیمت بالایی داشته باشد، اما هیچ چیزی نمی تواند شما را از داشتن ساعت مچی مناسب بازدارد. در اینجا ما ساعت هایی را جمع آوری کرده ایم که باید در لیست دنبال کننده های علاقه مند وجود داشته باشد.

ISAAC J. GOLD ، WOUND FOR LIFE WRITER

ساعت هایی لوکس و زیبا

با ساعت های لوکس این برند مچ دست شما جذاب تر از همیشه است

شما هر روز نمی توانید بینید که Jaeger-LeCoultre در آلبوم N.W.A است ، اما این آلبوم تمام علایق. Gold Isaac (نویسنده مشهور مجله ساعت Wound for Life) را به ما نشان می دهد که ما نگاهی اجمالی به آن می کنیم. او موفق می شود برند های لوکس صنعت ساعت مچی را در یک زمینه روزمره قرار دهد. شاید نتوانیم هزینه Bell & Ross Limitada را بپردازیم ، اما حداقل می توانیم تصاویر یکی از آنها و نحوه استفاده کردن از آنها را روی مچ دست ببینیم.

 ساعت مچی

ساعت های لوکس با قیمت مناسب QUEUECUMBER ، WALCH COLLECTOR

با هزینه کمتر صاحب یک ساعت لوکس شوید!

ما هنوز اسم دقیق این ساعت ها را نمی دانیم ، اما QueueCumber موارد زیادی را در مورد هولوگرافی بلند این برند ساعت مچی می داند. در سیل تصاویر رولکس ، پانرای و امگا ، به اجمال به ساعت های لوکسی که در مجموعه های معمولی تر قرار گرفته اند ، می پردازیم. در اینجا صحبت از هیچ اتومبیل لوکس یا شامپاینی نیست فقط علاقه مندی از طرفداران واقعی ساعت است.

ساعت

HODINKEE ، برند ساعت مچی

به عنوان تیمی که نیازی به معرفی ندارد ، هودینکی مسلماً در زمینه معرفی ساعت در اینستاگرام فعال است. تمرکز سرمقاله بر تجربه دیدن و خریدن آسان این محصولات است و همچنین آگاهی از تولیدات محصولات جدید به صورت مطلوب است.

همه چیز اینجاست را دنبال کنید

ساعت
ساعت

راسل كلي ، مدير برند TUDOR

برندی با سابقه ی طولانی در تولید ساعت مچی

با خرید نسخه ی جوانتر رولکس متفاوت دیده شوید!

تودور مانند ققنوسی وهم انگیز است ، از خاکستر باقی مانده برخاسته است تا بار دیگر اثر خود را بر این صنعت بگذارد. راسل کلی که اغلب به عنوان خواهر و برادر جوانتر رولکس شناخته می شود ، مدیر برند فعلی تودور است و از طریق طیف وسیعی از اعلانات و تولیدات غیرحرفه ای دید بیشتری در مورد دیدگاه شرکت به ما می دهد.

 ساعت مچی

وریستی ، TEXAN WATCH ENTHUSIAST

تولید ساعت همتراز با ساعت های سوئیسی

از حساب اینستگرامی این برند ساعت هایی نظیر ساعت سوئیسی بخرید!

با ساعت مچی ایستاده روی یک قایق تفریحی تابستانی در زمان های پرجنب و جوش صبحگاهی، تنها یک چیز راجع به وریستی می دانیم: او عاشق ساعتهای سوئیسی است. حساب اینستاگرامی این برند تبدیل به یک کالای پرطرفدار شده است و هر قسمتی را که در آن ساعت می تواند حضور داشته باشد نشان می دهد مانند یک دفتر خاطرات ساعت مچی زیبا است.

 ساعت مچی

ساعت های SJX ، مجموعه ای از ساعت های سنگاپوری

رویکرد ظریف تر و متفاوت تر در آسیا

این برند شما را با ساعت های لاکچری و متفاوت آسیا آشنا می کند!

آسیا نیز مانند همه زمینه های مد لاکچری ، یک بازار مهم و پردرآمد است که سلیقه ها و ترجیحات خاص خود را دارد. ساعتهای SJX نمونه هایی از تمایلات سنگاپور را نشان می دهد و جنبه متفاوتی از تجارت را به ما نشان می دهد . می توانید انتظار رنگ های بیشتر ، جزئیات متفاوت و رویکرد ظریف تر را داشته باشید.

همه چیز اینجاست را دنبال کنید.

 ساعت مچی

MARLON DE SIMONE WATCHES IN ROME EXEC

مجموعه ای از ساعت های لوکس و گران قیمت

اگر به ساعت مچی لوکس و گران قیمت علاقه دارید از این برند خرید کنید!

مردم می گویند ایتالیایی ها این کار را بهتر انجام می دهند و مارلون دی سیمون مطمئناً از مانترا پیروی می کند. اینستاگرام با ارائه همه چیزهای خوب (اتومبیل های سریع ، ساعت های گران قیمت ، قایق های تندرو و غیره) باعث ایجاد حسادت در سیمون می شود. مجموعه ساعت مچی او مانند رولکس ، پاتک و IWC قابل توجه است او توانسته همه آنها را بدست آورد . او اشتیاق زیادی برای فخرفروشی داردو این مسئله را به اشتراک می گذارد.

 ساعت مچی

BEXSONN ، WATCHES AND W*H*ISKEY

دو تولید متفاوت در یک برند

از یک برند دو کالای متفاوت بخرید!

اگرچه صنایع ساعت مچی سازی و مشروبات الکلی بعید به نظر می رسد که همکاری نزدیکی با هم داشته باشند ، اما برندهای WATCHES AND WH*IS*K*EY ده ها سال است که با هم همکاری می کنند و BEXSONN ا ین مشارکت را از طریق حساب اختصاصی اینستاگرام خود جشن می گیرد. تنها نکته منفی این است که شما قطعاً بعد از دیدن این ساعت ها احتمالاً یک نوشیدنی خواهید خواست.

ساعت

برندی از یک فرد مرموز WATCHFRED ، WALCH COLLECTOR

ساعت مچی جذاب این برند را خریداری کنید و لذت ببرید!

فرد نام خانوادگی یک فرد مرموز است و ما از زندگی شخصی او به غیر از عشقش به ساعت ها اطلاعات دیگری داریم ، که برای ما بسیار مناسب است. او علایق زیادی دارد مانند ساعت های کلاسیک، لباس های مختلف و هنر که در رده بندی متنوعی قرار دارند، زیرا WATCHFRED بازی سرگرم کننده خود را تا یک پیراهن کوچک دنبال کرده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *